فیلتر صنعتی

Home » فیلتر صنعتی

 فیلتر صنعتی

 خورشید پالایه یزد انواع فیلتر صنعتی از قبیل فیلترهای کارتریجی با کیفیت بالا,فیلترهای پانلی,فیلترهای کیسه ای و فیلترهای کیسه ای پلیسه دار را برای جمع کننده های خاک و محفظه های کیسه ای فراهم می کند.

خورشید پالایه با بیش از پنجاه نوع از مدیای فیلتر صنعتی با کیفیت بالا و روش های تولید نوین راه حلهای فیلتراسیون هوا و خدمات مرتبط را برای همه صنایع, جمع کننده های خاک و انواع گرد و غبار شامل: مواد خورنده, سمی و مواد منفجره, صنایع نفت گاز پالایشگاه نساجی پتروشیمی توربین ها و ژنراتورهای نیروگاه ها فراهم می آورد.

به علاوه خورشید پالایه راه حلهای فیلتر سفارشی, لوازم جانبی فیلتر صنعتی و رده گسترده ای از خدمات فیلتر صنعتی همچون خدمات بازرسی کامل، خدمات تعویض فیلتر، نگهداری و نوسازی خدمات،ارزیابی طول عمر فیلترها،خدمات آزمایشگاهی در محل و ارائه گزارش در رابطه با هزینه‌های کل مالکیت را برای فیلترهای صنعتی ارائه می نماید.

بسیاری از خدمات فیلتر صنعتی به صورت خدمات مکمل جهت کمک به مشتریان به منظور ارزیابی کارایی سیستم ارائه می‌شود.ما به طور مداوم برای ارتقاء کیفیت محصولات خود و اطمینان از رضایت کامل مشتریان تلاش می کنیم.

فیلترهای صنعتی قابل ساخت در خورشید پالایه به شرح زیر می باشد:

 • گروه فیلترهای کارتریجی خورشید پالایه

خورشید پالایه یزد کارتریج فیلتر صنعتی را برای تمام انواع فیلتر های خاک فراهم می کند که شامل انواع فیلترهای بالای سیلو، فیلتر های گرد باد، فیلتر های استوانه ای که به صورت افقی بالا امده- فیلتر های قابی  با سلول مسطح و فیلتر های کیسه ای شکل  می باشد.

این گروه شامل:

 

 • گروه فیلترهای پانلی خورشید پالایه

خورشید پالایه یزد با تعداد بسیاری از مدیا فیلتر چیندار با کیفیت بالا فیلترهای صنعتی پانل سلولی مسطح را برای اکثر انواع گردو غبار و صنایع فراهم می کند.

این گروه شامل:

 • فیلترهای صنعتی پانل نهایی
 • فیلترهای صنعتی پانل سلولی مسطح

 

 • گروه فیلترهای کیسه ای و پلیسه دار خورشید پالایه

خورشید پالایه یزد راهکارهایی برای فیلتر صنعتی کیسه معمولی و نیز کلیه طرح‌های کیسه ای پلیسه دار برای همه صنایع و انواع مختلف گرد و غبار عرضه می کند. هم چنین استفاده از فیلترهای کیسه ای پلیسه دار مصرف انرژی و هزینه‌های نگهداری را کاهش می دهد, طول عمر فیلترهای صنعتی رابالا می برد,هزینه های انتشار را کم می کند و دوام فیلتر ها را با مبادله فیلترهای کیسه ای سنتی به فیلترهای کیسه ای پلیسه دار افزایش می دهد.

این گروه شامل:

 • فیلترهای کیسه ای پالس جت
 • کیسه های هوای برعکس
 • مدیا تیوب بدون درز و کیسه فیلتر
 • کیسه های قابل تکاندن
 • فیلترهای کیسه ای پلیسه دار integraseal
 • فیلترهای کیسه ای پلیسه دار Seal-Rite II Top Load
 • فیلترهای کیسه ای پلیسه دار Seal-Rite II Bottom Load
 • قفسهای محافظ فیلتر صنعتی خورشید پالایه

همچنین خورشید پالایه یزد خط کاملی از قفسهای نا هموار با کیفیت بالا را تولید می کند طرحهای سیمی انعطاف ناپذیر تداوم بالایی دارد و کیسه فیلتر برای محافظت از فیلتر کیسه ی پالس جت بکار برده می شود. خورشید پالایه یزد تولید کننده قفسهای فیلتر صنعتی در کربن، گالوانیزه و فولاد می باشد، یک چسب اپوکسی مخصوص بعد از ساخت جهت جلوگیری از خوردگی مواد شیمیایی و طولانی کردن طول عمر فیلتر بکار برده می شود.

فیلتر کارتریج استوانه ای استاندارد خورشید پالایه یزد یکی از رایجترین کارتریج فیلترهای بکار رفته شده برای فیلترهای گردو غبار می باشد.

تقریبا فیلترکارتریج استوانه ای را می توان در تمام صنایع مثل پودر پوششی یا رنگ پودر،سند بلاست، صنایع چوب، جوش کاری، فلزات و بسیاری از موارد دیگر بکار برد.                                  

فیلترهای استوانه ای خود را می توان با انواع فلزات که شامل فولاد ضد زنگ، استیل گالوانیزه و پودر پوشیده با کلاهک انتهایی می باشد ساخت.      

فیلتر صنعتی کارتریج استوانه ای

 

 

 

 

فیلترهای صنعتی کارتریجی با کلاهک گرد برای فیلتراسیون هوای گرد و غبار و دود ودم حاصل ازسیمان،فلز،آلومینیوم،صنعت چوب،مواد شیمیایی،پوشش پودر،پلاسما، سندبلاست،نساجی،جوشکاری و ریختگری ایده آل می باشند.

خورشید پالایه یزد فیلترهای کارتریجی جایگزین با کلاهک گردبه طولهایی تا 80 اینچ را فراهم می کند.

 

 

کارتریج فیلتر صنعتی با کلاهک مربع  می تواند با استفاده از هر مدیا فیلتر چیندار با کیفیت بالای خورشید پالایه ساخته شود که آن را برای صنایع مختلف و انواع گردو غبار از قبیل انفجاری، سمی و فزسایشی مناسب می سازد.

فیلترهای کارتریجی با کلاهک مربع و مستطیل خورشید پالایه یزد با طولهایی تا 80 موجود می باشند.

فیلتر صنعتی کارتریج قفل چرخشی معمولا برای کاربرد ورودی هوای توربین گاز بکار برده میشود و می تواند با هر کدام از منابع یا مدیا فیلتر با کیفیت بالای خورشید پالایه یزد مجهز شوند و به کارایی بالای فیلتراسیون در تمام محیطهای اجرایی در سراسر دنیا اطمینان میدهند.


فیلترهای صنعتی کارتریج 3 و 4 قلاب خورشید پالایه یزد همچنین فیلترهای کارتریج گیره ای نامیده می شوند و می توانند با هر کدام از فیلتر مدیای چینداربا کیفیت بالای ما مجهز شوند که برای انواع گردو غبار وصنایع مختلفی مناسب باشند که شامل گردو غبار فرسایشی، سمی و انفجاری می باشد.

فیلترهای کارتریج 3 و 4 قلاب خورشید پالایه یزد به طولهایی تا 54 ” قطرهای 38/5 تا 75/12 قابل دسترس می باشند ومی توانند با توجه به نیازهای خاص فیلتر گردوغبار شما با سفارش تهیه شوند. گزینه های ساختاری سفارشی شامل پلاستیک و کلاهک انتهای فیلتر می باشد.

فیلترهای صنعتی کارتریج باریک مخروطی خورشید پالایه دارای ظرفیت بار گیری گردو غبار بسیار بالا وشرایط جاری بهینه شده می باشد. این یک فیلتر کارتریج جایگزینی برای کارتریج باریک ماهله می باشد.

فیلتر کارتریج باریک مخروطی می تواند با هر کدام از فیلتر مدیای چینداربا کیفیت بالای ما مجهز شوند که برای انواع گردو غبار وصنایع مختلفی مناسب باشند که شامل گردو غبار فرسایشی، و سمی انفجاری می باشد.

                                      ÙÛŒÙ„تر کارتریج باریک مخروطی

 

فیلترکارتریج باریک خورشید پالایه بویژه برای استعمال نوشیدنی و غذا مناسب می باشند و این با سر و ته فولادی و گالوانیزه قابل دسترس می باشد.

ان باریکه داخلی متناسب معروفترین انواع فیلتر می باشد

فیلتر کارتریج باریک می تواند با هر تعداد وسیعی از مدیا فیلتر با کیفیت بالای ما مجهز شوند که برای صنایع مختلف و انواع گردو غبار از قبیل گردو غبار انفجاری، سمی و فرسایشی مناسب می باشند.

 ÙÛŒÙ„ترکارتریج باریک

 فیلتر بیضی: 

بکارگیری کارتریجهای استوانه ای استاندارد در فیلترهای بیضی

امکان استفاده از کارتریجهای جایگزین استوانه ای استاندارد در نصب فیلتر بیضی موجود شما که نیاز به هیج ابزار و تجهیزات خاصی ندارد

براحتی از جلو تنظیم و وصل می شود

ضربه یکنواخت فیلتر

حمایت تکنیکی از طرف خورشید پالایه در دسترس می باشد

کیت تبدیل بیضی به کیت دایره

 

فیلتر پانل نهایی

فیلترهای پانل خورشیدی به اندازه، طرح و مدیای فیلتر بسیار متنوعی تحویل داده می شوند که شامل مدیا با گرید هپا می باشد.

فیلتر صنعتی

فیلترهای سلولی مسطح را می توان جایگزین فیلترهای بشقابی پیوسته کرد و گزینه های بسیار مختلفی در دسترس می باشد.

فیلترهای پانل سلولی مسطح می توانند با هر یکی از 25 مدیا فیلتر چیندار متفاوت با کیفیت بالا تجهیز شوند که آن را برای صنایع مختلف و انواع گردو غبار مانند گردو غبار فرسایشی، سمی و انفجاری مناسب می باشد.

فیلتر صنعتی