فیلتر هوای صنعتی

Home » فیلتر هوای صنعتی

 

فیلتر هوای صنعتی

فیلتر هوای صنعتی

خورشید پالایه انواع فیلتر هوای صنعتی از قبیل فیلترهای کارتریجی،فیلترهای پانلی،فیلترهای کیسه ای،کیسه های پلیسه دار،لوازم جانبی فیلتر و قفسهای محافظ فیلتر صنعتی را برای جمع کننده های خاک و محفظه های کیسه ای فراهم می کند.خورشید پالایه با انواع متعددی از مدیا فیلتر با کیفیت بالا راه حلهای فیلتراسیون هوا را برای صنایع مختلف و انواع گرد و غبار از قبیل:مواد غذائی و نوشیدنی،فرسایشی،سمی و انفجاری فراهم میکند.در تولیدفیلترهای خورشید پالایه فقط از مواد مستند و مجاز و روش های تولیدی نوین استفاده می شود. به علاوه خورشید پالایه رده گسترده ای از خدمات فیلتر با ارزش افزوده را برای فیلتر هوای صنعتی ارائه می نماید همچون خدمات بازرسی کامل،خدمات تعویض فیلتر،و بسیاری موارد دیگر. لازم به ذکر است این شرکت در زمینه تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کند تا با به کارگیری تکنولوژی های نوین و طراحی و توسعه محصولات جدید بتواند خدمات ارزشمندی را براساس نیاز بازار به مشتریان ارائه دهد.تیم باتجربه خورشید پالایه از امکانات شما بازدید می کند،نیازهای شما را درک می کند و یک راه حل سفارشی را برای پاسخگویی به نیازهای فیلتر صنعتی شما ارائه می نماید.

 

فیلتر هوای صنعتی

 فیلترهای کارتریجی،فیلترهای پانلی،فیلترهای کیسه ای و پلیسه دار

خورشید پالایه با تعدادی بیش از 4000 نوع از فیلتر هوای صنعتی با کیفیت ترین راه حلیهای فیلتراسیون هوا را برای انواع فیلترهای خاک،محفظه های کیسه ای و انواع مختلف گرد وغبار فراهم می کند.

مدیا فیلتر هوای صنعتی

مدیا فیلتر

خورشید پالایه با استفاده از 25 نوع مدیا فیلتر با کیفیت بالا راه حلهای فیلتراسیون هوا را برای صنایع مختلف و انواع گرد وغبار از قبیل: مواد غذایی،نوشیدنی،سمی،انفجاری و گرد وغبار فراهم می آورد.

چش اندار صنعت فیلتر هوای صنعتی

چشم انداز صنعت

ما راه حلهای فیلتراسیون را برای مواردی فراهم می کنیم از قبیل  گردو غبار مواد غذایی، فرسایشی، سمی و انفجاری و بویژه گردو غبار و بخار ناشی از مواد شیمیایی ، غذایی ونوشیدنی، فلزات، نیرو، پودرهای پوششی ، سند بلاست ، منسوجات ، کاغذ، خمیر کاغذ و صنایع چوب و بسیاری از موارد دیگر

لوازم جانبی فیلتر هوای صنعتی

لوازم جانبی فیلتر

خورشید پالایه یزد تعداد وسیعی از لوازم جانبی فیلتر هوای صنعتی فراهم می کند که شامل ابزار تشخیصی، تایمر و سوپاپ،کلاهک کیسه ای و سر لوله ونتوری برای اطمینان حاصل کردن کارایی بالاو مداوم فیلتراسیون .