کیسه های هوای برعکس-واژگون

Home » فیلتر هوای صنعتی » فیلترهای کیسه ای و پلیسه دار » کیسه های هوای برعکس-واژگون

reverse-air-2-web reverse-air-1-webny

reverse-air-4-web کیسه های هوای برعکس-واژگون

seamless-tube reverse-air-web-5

اطلاعات مفصل درباره کیسه های هوای برعکس-واژگون

مناسب برای:

  • food
  • metal
  • nordic_industry_icons-oem
  • other
  • powers
  • 10
  • 13

طراحی کیسه های هوای برعکس-واژگون شبیه به  سازنده تجهیزات اصلی

بیش از چهار دهه خورشید پالایه یزد در حال تولید کیسه های هوای برعکس-واژگون بوده که از نظر مدیای فیلتر و شکل کیسه تقریبا شبیه به سازنده تجهیزات اصلی طراحی شده است.

تولیدات خورشید پالایه یزد با استفاده از آخرین تکنولوژی

با استفاده از آخرین تکنولوزی ، کیسه های هوای بر عکس-واژگون توسط افراد ماهر در محل تولیدات خورشید پالایه یزد تولید می شوند.

خورشید پالایه یزد طولانی ترین تولید کننده ی پیوسته از کیسه های هوای برعکس برای فلزات، نیرو، مواد معدنی و پالپ و صنایع کاغذ می باشد و پیشرو در ارائه فایبر گلاس و کیسه های هوای برعکس با تیوب بی درز در آفریقای شمالی می باشد. ما تداوم را در کیسه های هوای برعکس بوسیله ی تکینکهای ساختاری و مواد خام عالی بالا می بریم. ما همچنین علاوه بر فراهم کردن کیسه های هوای برعکس قطعات shaker/hanger با کیفیت بالا را برای کیسه های هوای برعکس تهیه می کنیم.

دوبرابر شدن سطوح خدمات با روش خدمات کامل به ما اجازه فراهم کردن راه حل آماده کار برای هر مشتری را می دهد.

تیوب بی درز خورشید پالایه یزد

خورشید پالایه یزد برای فیلتر هوای برعکس شما مدیا برند تیوب بدون درز را پیشنهاد می کند که برای قسمتهایی با دمای پایین ایده ال می باشند. هر مشخصه از این ساختارمدیا که در خورشید پالایه یزد تولید می شود در جهت بهینه کردن اجرای فیلتراسیون طراحی شده است و عملکرد آن در بسیاری از برنامه های کاربردی فیلتراسیون به ویژه در فلزات،مواد معدنی و صنایع سیمان ثابت شده است.

 

انتخاب طرح کیسه های هوای بر عکس و مدیا فیلتر

ما مدیا فیلتر متعددی را ارائه می دهیم از قبیل پلیستر، آرامید، فایبرگلس , PTFE Feltتیوب بدون درز و بسیاری از پایانه های دیگری مانند غشای e PTFE با کیفیت بالا برای پاسخگویی به نیازهای هر صنعت.

h